4. Možnosti úhrady

Obchodní podmínky

4. Možnosti úhrady

← Předchozí Jak objednat?

4.1 Před objednáním zvolí kupující způsob úhrady (některé způsoby nemusí být zobrazeny podle zvolené dopravy):

  • CZK i EUR: online platba bankovní kartou. Potvrzení o úspěšné platbě je ihned předáno zpět do e-shopu. Používáme ověřenou platební bránu české společnosti ComGate.
  • CZK i EUR: online platební příkaz. Po zvolení této možnosti jste přesměrováni do zvolené (Vaší) banky, kde potvrdíte platbu. Potvrzení o úspěšné platbě je ihned předáno zpět do e-shopu. Používáme ověřenou platební bránu české společnosti ComGate.
  • CZK i EUR: bankovním převodem na číslo účtu 115-8394630297/0100 pro CZK, na číslo účtu 123-1234290287/0100 pro EUR. Oba bankovní účty jsou vedeny u Komerční banky na jméno Miroslav Lukeš. Číslo objednávky se použije jako variabilní symbol. Doručení zboží je podmíněno připsáním částky na jeden z uvedených účtů.
  • pouze CZK: platba bankovní kartou nebo v hotovosti při doručení zboží nebo při vyzvednutí v kafe krámku. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
  • CZK i EUR: platba platební kartou při doručení zboží přepravcem. Tuto možnost poskytují přepravní společnosti a nemusí být vždy k dispozici ve všech regionech.

→ Další Způsoby doručení